top of page

Portál uLékaře v České Spořitelně

Zdraví a spokojení zaměstnanci jsou produktivní zaměstnanci. Tento fakt si začíná uvědomovat čím dál tím více společností a investují tak do zdravotní prevence svých zaměstnanců.

náhled do aplikace portálu uLékaře
Portál uLékaře je skvělým pomocníkem v oblasti zdraví zaměstnanců.

Portál uLékaře pomáhá ve firmách

Služba uLékaře je online aplikace, ve které mají zaměstnanci možnost poradit se s praktickým lékařem nebo s pediatrem. Tým uLékaře je schopen také zajistit v případě potřeby zaměstnanci objednání na prohlídku u potřebného specialisty. Tímto způsobem zaměstnanci ušetří svůj čas a téměř ve 40 % případů se vyhnou samotné cestě k lékaři, jelikož se jejich problém podaří vyřešit pouhou konzultací v jejich telefonu. Služba zahrnuje také zajištění preventivních prohlídek a přednášek na téma zdraví pro zaměstnance společnosti.


Zaměstnanci nemusí řešit pouze svoje osobní problémy, ale také problémy svých rodinných příslušníků. Tím pádem se sníží i jejich úroveň stresu v této oblasti.


Užívání aplikace také generuje data, která lze dále využít k rozvíjení preventivních programů ve společnosti. Vedení společnosti dostává pravidelné reporty, ve kterých může vidět kolik zaměstnanců aplikaci využilo nebo jaké specializace nejčastěji vyhledávali. Výsledná data jsou samozřejmě anonymní.


uLékaře v České spořitelně

Jednou ze společností, které se rozhodly zaměřit na lepší zdravotní prevenci u svých zaměstnanců, je například Česká spořitelna. Ta se zaměřila nejen na vytvoření „zdravých“ kanceláří, ale také se rozhodla pro své zaměstnance zajistit službu uLékaře.


Zajímavé využití pro tuto našla Česká Spořitelna v dobách pandemie. Portál uLekáře měl pro zaměstnance vyhrazenou speciální linku, kam si mohli zavolat v případě, že se potřebovali nechat otestovat. Na lince zaměstnancům pomohli najít nejméně vytížené testovací místo v okolí.


Na závěr

Závěrem lze říci, že investice do zdravotní prevence zaměstnanců pomocí aplikace uLékaře výrazně zvyšuje jejich spokojenost a produktivitu. Společnosti, jako je Česká spořitelna, díky této službě poskytují zaměstnancům rychlý přístup k lékařským konzultacím a preventivní péči, což snižuje stres a zlepšuje celkovou pohodu na pracovišti. Tím se podporuje nejen zdraví zaměstnanců, ale i dlouhodobá prosperita firmy.


Comments


bottom of page